blank

Hakkımızda

Gicow Su Teknolojileri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; su iyonizeri cihazlarının ithalatı ile mevcut sektördeki öncü firmalardan birisidir.

IONIA Türkiye 2009 yılından itibaren evleriniz ve yaşam alanlarınız için alkali iyonize su cihazları üreten “NEXUS Alkali İyonize Su Sistemleri” resmi satıcısıdır.

Firmamız, Güney Kore’de 1982 yılında kurulan, sağlık için gerekli malzemeleri araştırarak geliştirip, sağlığı koruma kültürüne öncülük eden IONIA ‘nın üretimi olan NEXUS-IONIA ALKALİ SU İYONİZERLERİ’nin 2009 yılından itibaren Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır.

Hedefimiz; ileri teknoliji iyonizerler vasıtasıyla elde edilebilen Alkali İyonize Su, kelimenin gerçek anlamıyla ‘’Gençlik ve Şifa ‘’kaynağı olan canlı suyu, en iyi fiyat garantisi ve zengin ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Müşterilerimizin karlılığını artırmak ve maliyetlerini düşürmek için geniş ürün yelpazemizle, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyor ve bu sayede her geçen gün sizlerden aldığımız destek ve pozitif enerji ile kendimizi geliştiriyoruz.

Firmamıza şimdiye kadar gösterdiğiniz ve bundan sonra da göstereceğiniz ilgi ve desteğinize teşekkür ederiz.